Завершується влаштування верхнього шару асфальтобетону на автодорозі Р-10 у селі Софіївка Черкаського району

Дата: 27.07.2020 09:01

изображение_viber_2020-07-24_13-44-34.jpg (920?669)

На автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району завершуються роботи із влаштування верхнього, фінішного шару асфальтобетонної суміші.

На 8 кілометрах ділянки автодороги Р-10, від кордону Канівського району до закінчення села Софіївка, підрядною організацією у рамках поточного середнього ремонту вже виконали комплекс робіт: посилення та влаштування основи дорожнього одягу, влаштування двох шарів асфальтобетону на проїжджій частині.

Найближчим часом завершать роботи із укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування з’їздів з автодороги та пішохідних тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Підрядна організація: ТОВ «Главшляхбуд».

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук загалом відремонтують та введуть в експлуатацію 30 км дорожнього покриття.

За інформацією Черкаської ОДА