A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

Завдяки аукціонам середня плата за оренду державних земель в області становить майже 22% від НГО

Дата: 27.07.2020 12:49
Кількість переглядів: 130

Без-названия-7.jpg (300?203)

За пів року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області організували та провели 57 земельних аукціонів із продажу права оренди 140 земельних ділянок загальною площею понад 1,2 тис. га, що розташовані в Городищенському, Драбівському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Канівському, Катеринопільському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Христинівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському, Шполянському районах Черкащини.

За результатами торгів передано в користування на умовах оренди 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею майже 345 га.

Разом стартова ціна продажу права оренди зазначених ділянок становила 351 тис. грн, або 8% від нормативної грошової оцінки землі (НГО). У ході проведення торгів орендна плата зросла до 961 тис. грн, це в середньому 21,9% від НГО ділянок, права оренди яких продано. Додаткові надходження до місцевих бюджетів – 610 тис. грн.

 

                                                                                                                                                                     За інформацією Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора