Розподіл Черкащини на 4 райони: як це вплине на громадян (фото, відео)

Дата: 29.07.2020 08:40

DSC_0249.jpg (5601?3363)

28 липня голова Черкаської ОДА Роман Боднар, заступник голови Роман Карманнік, голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін і радник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря провели пресбрифінг щодо подальших кроків реформи децентралізації.

DSC_0277.jpg (6000?4000)

За словами голови Черкаської ОДА Романа Боднара, комунікаційний аспект будь-якої реформи – один із найважливіших. Тому була ініційована спільна нарада із головами ОТГ області, аби обговорити всі актуальні питання та почути відповіді на них від безпосередніх учасників законотворчого процесу.

DSC_0292.jpg (6000?4000)

Як відзначив Віталій Безгін, Черкащина та Черкаська ОДА провели якісну роботу, базуючись на державницькій політиці.

Окреслили зміни, які передбачає реформа адміністративно-територіального устрою.

Відеотрансляція брифінгу

За інформацією Черкаської ОДА