COVID-19: в області 4 нових випадки захворювання

Дата: 29.07.2020 12:50

coronavirus-49140261920.jpg (499?300)

На сьогодні в області виявили 910 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За останню добу добавилось іще 4 випадки захворювання в Черкасах. Про це повідомляє ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За даними медичних закладів на сьогодні 22 особи отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 3 особи з попередньо підтвердженим діагнозом. 113 осіб перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції. Одужали 740 осіб ( + 20 за добу) . 35 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 5,5 % при загальній кількісті ліжок – 398.

За інформацією Черкаської ОДА