Об’їзній дорозі навколо Канева бути

Дата: 29.07.2020 16:31

Якісні дороги – це насамперед безпека громадян і позитивний імідж держави. На Канівщині розпочаті роботи з проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець –  Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, на ділянці км 519+736 – км 523+336 (об’їзна навколо Канева) за програмою «Велике будівництво», ініційованою Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ та впровадженою Урядом.

Сьогодні, 29 липня, перебіг робіт інспектували народний депутат України Олександр СКІЧКО та голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ.

Тендер на виконання робіт виграло ТОВ «Главшляхбуд». На проведення ремонту об’їзної дороги держава виділила близько 130 млн грн. Наразі проводиться фрезерування дороги. Завершити ремонтні роботи планується до кінця 2020 року.

Юрій РОЗЕ висловив вдячність народному депутату Олександру СКІЧКУ за спільне планування та порозуміння в питанні відновлення дорожньої інфраструктури Канівщини, зокрема за оперативне вирішення питання капітального ремонту об’їзної дороги навколо Канева.

Це питання перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ.

Інформація про хід виконання ремонту дороги буде поновлюватися та висвітлюватися на офіційному сайті Канівської РДА.