На запрошення Олександра ІВАНОВА голова Канівської районної державної адміністрації відвідав «Фізкультурно- спортивний клуб Івазар»

Дата: 31.07.2020 18:59

Неодноразові звернення організаторів ГО «Фізкультурно- спортивного клубу Івазар» до різних інстанцій та органів виконавчої влади щодо допомоги у вирішенні питання перекриття даху, на жаль до цього часу не були вирішені позитивно.

Звернення до голови Канівської районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ  не залишилось без уваги. Він в свою чергу звернувся до  народного депутата Олександра СКІЧКА, який також перейнявся даним питанням.

Оскільки в «Фізкультурно- спортивному клубі Івазар» займається більше ніж 300 дітей - вирішення даного питання є першочерговим завданням.

За спільної співпраці Юрія РОЗЕ та Олександра СКІЧКО  почалися ремонтні роботи з перекриття даху за спонсорські кошти.

Наразі тривають роботи з встановлення та закріплення каркасу ( несучої конструкції) .