На Черкащині посилена рейдова робота з охорони держлісфонду

Дата: 31.07.2020 19:07

зображення_viber_2020-07-20_10-46-49.jpg (800?600)

На Черкащині посилена рейдова робота з охорони держлісфонду. Працівники державної лісової охорони постійно, згідно окремо встановлених графіків, патрулюють ліси, з метою попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень.

Так, від початку року. було здійснено майже 700 рейдів. На території держлісфонду було виявлено 15 випадків незаконних рубок – об’ємом 114 кубометрів  деревини. Сума заподіяних збитків становить  1 млн 29 тис. грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали п`яти справ щодо незаконних рубок.

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.

Довідково: протягом 2019 року працівниками державної лісової охорони проведено 1170 рейдів з охорони лісів. Було виявлено 41 випадок незаконної рубки деревини загальним обсягом 212 кубометрів. Лісопорушниками заподіяно шкоди на 1,71 млн грн. Дев’ять справ було передано до правоохоронних органів – дві справи закриті за рішеннями судів, по семи справах наразі тривають слідчі дії.

За інформацією Черкаської ОДА