В обласному Департаменті АПР провели торги з продажу права оренди 5 ділянок водного фонду

Дата: 03.08.2020 12:39

1_20191010_173611.jpg (301?200)

Чергові земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду відбулися днями в Департаменті агропромислового розвитку ОДА. П’ять земельних ділянок розташовані в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Золотоніського району, Вербуватської і Пеніжківської сільської ради Христинівського району, Дмитрушківської та Юрківської сільських рад Уманського району.

572-c007fbb91a297eeb2ccc876d294e403a.jpg (720?444)

Виконавцем земельних торгів є приватне підприємство «Земекспертцентр» м.Жашків. За результатами аукціону, на ставках матимуть можливість вести господарську діяльність орендарі. Плата за оренду земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів  надходитиме до місцевих та обласного бюджетів.

З переможцями аукціону уклали договори оренди водних об’єктів.. Як зазначив директор Департаменту Анатолій Яріш, на сьогодні продовжується робота по підготовці матеріалів для передачі в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області і наступні торги вже відбудуться в середині наступного місяця.

За інформацією Черкаської ОДА