COVID-19: За добу в області інфікувалися 4 особи

Дата: 05.08.2020 10:37

20200415-act.jpg (500?300)

На сьогодні в області виявлено 959 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу на захворіли 4 особи: Черкаси -2, Городищенський район – 2. Про це повідомляє  ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За даними медичних закладів 26 пацієнтів отримують стаціонарне лікування. 85 осіб перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції. Загалом в області одужали  813 осіб. За останню добу вилікувались 14 пацієнтів. 35 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 6,5 %. Загальна кількість ліжок – 398.

За інформацією Черкаської ОДА