Купатися дозволено: Держпродспоживслужба оприлюднила результати лабораторних досліджень

Дата: 05.08.2020 12:41

cherkasskaya-damba.12.jpeg (892?436)

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує що, за результатами лабораторних досліджень зразків проб річкової води на кінець липня, проведених Черкаською регіональною лабораторією Держпродспоживслужби України за санітарно-мікробіологічними показниками, вода річкова на всіх комунальних пляжах міста («Соснівський -1», «Казбетський», «Митницький») та в акваторії пляжу зони відпочинку населення ТОВ «Берег-2007» (розважальний комплекс «Бочка») відповідає гігієнічним нормативам та є придатною для купання населення.

Досліджені проби піску за радіологічними та паразитологічними показниками на означених пляжах також відповідають санітарним нормам.

За інформацією Черкаської ОДА