A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

У Держгеокадастрі Черкащини з початку року зареєстрували понад 23 тисячі земельних ділянок

Дата: 06.08.2020 08:52
Кількість переглядів: 41

1467787249_1359988605.jpg (467?300)

Державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області цього року зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) понад 23 тисячі земельних ділянок, зокрема в липні – 3062, та надали витяги з ДЗК на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

Також видано майже 14 тисяч витягів із ДЗК про земельну ділянку, понад 8 тисяч довідок з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, внесено до ДЗК понад 14 тисяч відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць і про земельну ділянку.

Загалом протягом зазначеного часу кадастрові реєстратори Черкаської області надали понад 84 тисячі адміністративних послуг із питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

 

                                                                                                                                                                     За інформацією Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора