COVID-19: За останню добу в області захворіли 6 осіб

Дата: 07.08.2020 11:12

На сьогодні в області виявили 975 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За останню добу захворіли 6 осіб: Черкаси – 3, Жашківський район – 1, Корсунь-Шевченківський район – 1, Монастирищенський -1. Про це повідомляє  ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За даними медичних закладів 29 пацієнтів отримують стаціонарне лікування.  77 осіб перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Загалом в області одужали  834 особи. За останню добу вилікувались 7 пацієнтів. 35 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 7,3 %. Загальна кількість ліжок – 398.

За інформацією Черкаської ОДА