A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст щодо можливої зміни карантинних обмежень, які стосуються транспорту та роботи об’єктів критичної інфраструктури

Дата: 07.08.2020 15:01
Кількість переглядів: 158

Під час наради було порушено питання можливої зміни карантинних обмежень, які стосуються транспорту та роботи об’єктів критичної інфраструктури.

На виконання доручення Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулась селекторна нарада представників Уряду з очільниками міст та головами обласних державних адміністрацій, де обговорювалися питання реалізації адаптивного карантину та впровадження карантинних обмежень.

У нараді  взяли участь Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Міністр охорони здоров'я Максим Степанов та інші представники Уряду.

Сторони обговорили важливість дотримання карантинних заходів задля збереження здоров’я та життя громадян, а також погодились щодо необхідності налагодження діалогу з органами влади на місцях, щоб ефективно впроваджувати протиепідеміологічні заходи.

Також обговорювалось питання можливої зміни карантинних обмежень у «червоній» зоні.

Олег Немчінов та Максим Степанов наголосили, що такі наради з представниками регіонів потрібні, щоб почути про проблеми на місцях та відповідно до викликів узгоджувати регіональну та урядову політики.

Представники Уряду також наголосили на необхідності чіткої політики контролю за виконанням карантинних обмежень.

 

                                                                                                                                                                     За інформацією Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора