Голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ відвідав Центр Культури і Мистецтв

Дата: 08.08.2020 00:23

На запрошення Ріти ЛАВРЕНТЬЄВОЇ голова Канівської райдержадміністрації Юрій РОЗЕ відвідав  Центр Культури і Мистецтв, в якому відбувся показ п’єси Тетяни ДОЛГОВОЇ  « Звезда над крышей». Вона  була обрана не випадково. П’єса сучасна. Ніхто не стане заперечувати, що тема наркотиків, звичайно,  не перестала бути гучною проблемою в нашому суспільстві, але її досі ніхто не вирішив. Молоді люди все також продовжують вбивати себе різними сумішами. Якщо раніше це були 16-18-річні підлітки, то тепер це і 25-річні молоді люди.

Режисери театру  самі переводили текст п’єси українською мовою. Актори- молоді хлопці та дівчата: Денис ГРОМАДСЬКИЙ, Діана ГРИЦЕНКО, Ірина ДАВИДЕНКО,Тарас ЧУПИЛКА. Сергій ІВАНЧЕНКО та Ліка КУЦЕНКО -були відповідальні за світло та декорації.

Показ відбувся на малій імпровізованій сцені. У виставах на малій сцені камерна атмосфера, ти начебто стаєш учасником вистави. «Енергетика від гри просто накриває тебе, як лавина! Таке враження, що ти стаєш свідком оголеного життя героїв», - так висловив своє враження Юрій РОЗЕ. І цю енергетику відчули всі присутні в залі.

Приголомшлива гра акторів не залишила байдужим жодного з глядачів. Кожен прожив ціле життя, чужу, не просту долю героя, пропустив через себе всі емоції, всі хвилювалися та співпереживали.

Після закінчення п'єси були вигуки: « Браво!» , подяки організаторам, режисерам та багато теплих слів самим акторам.

«Безумовною перевагою цієї п'єси, я вважаю, є те, що вона просто показує ситуацію, фантазує на тему розвитку подій і не диктує людині, як вчинити. Глядач тільки бачить, до чого може привести дана ситуація: до смерті, до самотності, до страху за життя. Але при цьому вибір залишається за тобою. І тільки тобі вибирати, як будувати своє життя і яким воно буде. Убогим, мерзенним і брудним на старому горищі, в постійному страху за своє життя і пошуку дози для короткочасного блаженства, або ж повноцінним і здоровим, в любові та турботі. Вирішувати тільки самому тобі»,- висловив свої міркування Юрій РОЗЕ.

Довідково.

Театр був створений в 2015 році за ініціативи Ріти ЛАВРЕНЬЄВОЇ. Перша група була старша: троє хлопців та троє дівчат шістнадцяти років. Потім 4 роки це була дитяча акторська студія. На даний час в студії займаються діти з 5 років та дорослі до 21 року. Протягом чотирьох років вони брали участь у фестивалях : Sheva Fest, у Львові на Міжнародному конгресі, часто виступають з мініатюрами, беруть участь у відкритті виставок в Центрі Культури і Мистецтв. З акторами працює два режисери: Вікторія КРЕМЕР та Ольга ВАГАНОВА, які підбирають репертуар та працюють з командою.