Вітання з Днем народження Юрія РОЗЕ – голови Канівської районної державно адміністрації

Дата: 09.08.2020 08:30

Світлина від Адміністрації Канівський Район.

Шановний Юрію Георгійовичу!

Колектив Канівської районної державної адміністрації щиро вітає Вас з Днем народження!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і сподівань на користь і благо нашої Канівщини, на благо людей!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Нехай у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Зичимо, щоб Ваш шлях був наповнений новими злетами й досягненнями, а все добро повертається сторицею.

Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Зі святом!