У розпалі: В області будують «Країну добра»

Дата: 10.08.2020 09:58

Будівництво навчально-реабілітаційного центру «Країна добра» у розпалі. Тут добудують спортивний зал, заплановані надбудова лівого і правого крила основної будівлі, утеплення фасадів, облаштування спортивного майданчика. Про хід будівництва у відео розповів голова ОДА Роман Боднар.

– Заклад існує 22 роки, час збільшувати потужності, бо потреба є, – відзначає він. – Зокрема у запуску пілотного проекту – Центру раннього розвитку. Тут надаватимуть консультативні послугу для педагогів та батьків дітей з особливими освітніми потребами з районів Черкащини, здійснюватимуть комплексне обстеження дітей з інвалідністю тощо.

Зараз у закладі навчаються більше 100 діток із особливими освітніми потребами. Заклад має кваліфікованих спеціалістів, однак відсутня необхідна повноцінна база, приміщення для роботи. Планується, що надалі тут зможуть отримувати допомогу і консультування більше 300 дітей.

За інформацією Черкаської ОДА