Черкаський лабораторний центр розпочав проводити ПЛР-дослідження тим, хто достроково хоче припинити самоізоляцію

Дата: 11.08.2020 09:18

Лаб.png (1115?619)

У Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України відтепер є можливість робити ПЛР-тестування на COVID-2019 тим, хто бажає достроково припинити самоізоляцію після повернення з-за кордону.

Про це інформує голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Раніше у додатку “Дія вдома” була зареєстрована лише одна лабораторія, де черкащани могли зробити тестування методом полімеразно ланцюгової реакції після повернення з-за кордону або ж виїзду із тимчасово окупованих територій. Тепер цю процедуру можна пройти і в обласному лабораторному центрі.

Забір зразків відбуватимуться у лабораторії по вулиці Пилипенка, 5.

Обласний лабцентр має доступ до електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями, що дозволяє отримувати результат дослідження в онлайн-формі.

Нагададаємо, що Черкащина перебуває в найбезпечнішій “зеленій” карантинній зоні.

За інформацією Черкаської ОДА