В області триває цикл тренінгів з протидії стигмі і дискримінації людей, які живуть з ВІЛ

Дата: 12.08.2020 08:35

IMG-20200811-WA0000-e1597209742745.jpg (800?600)

У Каневі БО «100% ЖИТТЯ Черкаси» спільно з Черкаським обласним Центром громадського здоров’я 11 серпня провели черговий тренінг для медичних працівників Канівського району щодо протидії стигмі та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Як досвідчений фахівець з цих питань, у тренінгу взяла участь директорка Центру громадського здоров’я Ірина Білоус. За її словами, головна мета таких зустрічей – змінити ставлення фахівців охорони здоров’я до проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

За словами керівника проектів БО «100% ЖИТТЯ Черкаси» Петра Ільченка, важливо привернути увагу до питань боротьби з епідемією ВІЛ-інфекції, яка вже далеко вийшла за рамки осіб з груп ризику.

В умовах епідемії COVID-19 навчання проводиться з виконанням усіх рекомендацій МОЗ України. Така практика покликана змінити ставлення громадянського суспільства до питань стигми та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

За інформацією Черкаської ОДА