Хто буде власником КНП « Канівський ЦПМСД»

Дата: 12.08.2020 09:55

11.08.2020 році голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ прийняв участь у засідання спостережної ради КНП « Канівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Канівської районної ради, на яке також було запрошено представників Канівської районної ради, депутатів та голів ОТГ.

На засіданні розглядалося 2 надзвичайно важливих питання, а саме:

1. Зміна власника юридичної особи комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради: вироблення алгоритму передачі.

2. Майбутнє співробітництво об’єднаних територіальних громад у формі спільного фінансування комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Всі присутні продивилися відео презентацію та отримали більш детальне роз'яснення щодо мабутньої роботи Центру та співпрації з ОТГ.

Також запрошені  мали змогу відвідати кімнату для грудного вигодовування.