Відбулася координаційна нарада з структурними підрозділами райдержадміністрації

Дата: 12.08.2020 12:31

12.08.2020 відбулася координаційна нарада у голови районної державної адміністрації, на якій було розглянуто низка актуальних питань:

Віра ШАПОШНИК  повідомила про те, що тендер на запланований ремонт приймального відділення Канівської центральної районної лікарні за програмою Президента України « Велике будівництво» буде проводити УКБ Черкаської обласної державної адміністрації.

Також повідомила про подачу проектно –кошторисної документації по інших об’єктах лікарні на участь у конкурсі ДФРР, де основною вимогою є співфінасування робіт.

Розглянули  питання щодо  співфінаснування та співпраці з громадами  ОТГ з ЦНАПом та Службою у справах дітей районної державної адміністрації та інші нагальні питання.

«Треба терміново  вирішити та нагадати головам ОТГ  про питання співфінасування та співпраці  з громадами ОТГ, оскільки послуги  надаються для всих жителів Канівського району.» - висловив свою думку Юрій РОЗЕ.

По всіх питаннях надані відповідні доручення.