Черкаський національний на 41 місці з-поміж понад двохсот ЗВО України

Дата: 12.08.2020 14:52

Rating_2020_new_i-e1597214903809.jpg (350?233)

Напередодні вступної кампанії інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував щорічний консолідований рейтинг закладів вищої освіти України, що у 2020 році охоплює 241 ЗВО України. За результатами загального рейтингу, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького займає 41 місце. А це на 7 позицій вище, ніж у 2019 році (47-48 місце).

Для складання рейтингу  використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти. Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця ЗВО за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Крім цього, був також сформований рейтинг ЗВО Черкас та Черкаської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2020 року. У цьому рейтингу ЧНУ зайняв перше місце.

За інформацією Черкаської ОДА