Відтепер театр Центру культури та мистецтв буде займатися в районному Будинку культури

Дата: 12.08.2020 16:28

Після того, як голова Канівської районної державної адміністрації відвідав інсценізацію п’єси Тетяни ДОЛГОВОЇ  « Звезда над крышей» та розглянув звернення Ріти ЛАВРЕНТЬЄВОЇ, Юрій РОЗЕ вирішив посприяти розвитку дитячої творчості в місті Каневі та Канівському районі.

11.08.2020 відбулася зустріч з Миколою МАСЮКОМ – директором Районного Будинку культури, де попередньо обговорені умови надання  в оренду ГО « Центр культури та мистецтв» частину площі Будинку культури, де вони гарантують проведення посильного поточного ремонту.

12.08.2020 творчі діти Канівщини вже почали свої репетиції на справжній сцені.

Діти із задоволенням займаються на сцені. Для них це позитивний емоційний сплеск, який підштовхує працювати  та творити і надалі. Адже в залі чудова акустика, також відпрацьовувати мізансцени тепер є можливість на більшому просторі.

« Я радий що зміг допомогти.  Спостерігаючи щасливі обличчя дітей, я розумію – це  хоч і перший , але дуже важливий крок для відновлення роботи творчих колективів. Адже саме із дитячого зацікавлення мистецтвом, розумінням його глибини та краси, починається позитивне мислення та любов до прекрасного. В п’єсах, які пропонують до уваги учні Центру культури та мистецтв, багато повчального для будь – якого віку. Раджу  долучатися до роботи колективу та при нагоді відвідувати їх постановки. Маю надію та сподівання» - висловив свою думку та  Юрій РОЗЕ.

- Запрошую будь які інші творчі колективи для занять та здійснення творчих задумів в Районний Будинок культури! Наші двері завжди відкриті для вас!