200 із ЗНО. В області – рекордна кількість випускників – здобувачів найвищих результатів тестування

Дата: 13.08.2020 08:14

DSC_4739.jpg (1200?703)

Дванадцять випускників Черкащини 2020 року склали предмети із зовнішнього незалежного оцінювання на максимальні 200 балів. У пресцентрі Черкаської ОДА вони розповіли про те, як їм це вдалося. Тут їх привітав голова ОДА Роман Боднар та освітяни області.

Семеро випускників – із Черкас. Інші зі Сміли, Умані, Звенигородки, Красенівки Чорнобаївського району та Шабельників Золотоніського району. Вони склали предмети на найвищий бал з фізики, хімії, математики та історії України. Трьох школярів з найвищим рівнем балів з математики підготувала одна вчителька – Наталія Третяк. Вона працює в Черкаській спеціалізованій школі № 17.

DSC_4721.jpg (1053?703)

DSC_4679.jpg (1053?703)

DSC_4661.jpg (1101?764)

Григорій Кирпа, випускник Красенівської школи Чорнобаївського району, склав тести на 200 балів з фізики. Каже, що особливо не готувався до зовнішнього незалежного оцінювання.

«ЗНО – це не так страшно, як всі думають. Багато людей занадто емоційно до нього ставляться, але це  звичайний етап у житті. Він просто показує те, як ти навчався протягом  всіх шкільних років», – каже Григорій.

Хлопець вступатиме в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, де вивчатиме прикладну математику. Після навчання планує працювати в ІТ. Інші випускники навчатимуться в різних містах України, одна випускниця – у Варшаві.

Даніела Малько зі Сміли вступатиме в Київський національний економічний університет. Вчитиметься на фінансиста або опановуватиме митну справу. Говорить, що карантин допоміг краще підготуватися до ЗНО, адже дівчина мала більше часу для цього.

«Я готувалася до ЗНО два роки. Вважаю, що хороший результат буде лише тоді, коли є натхнення і бажання це робити. Щоб не через силу хтось примушував. Мені подобається вчитися, тому ЗНО не було для мене проблемою», каже дівчина.

Кількість школярів, які склали тести ЗНО на 200 балів, у 2020 році є рекордною, каже голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар. У 2019-му таких було  вісім.

За інформацією Черкаської ОДА