A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Активісти/тки промоніторять антиковідні програми в 24 областях.

Дата: 14.08.2020 10:22
Кількість переглядів: 312

Без-названия.png (225?225)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» розпочинає новий загальнонаціональний проєкт «Моніторинг політиккризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства».

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу.

Протягом наступних 3-х місяців діяльності вони планують виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері.

– Від початку карантину в Україні було чимало рішень на місцевому та національному рівні, які мали би допомогти боротися з коронавірусом та його наслідками. Зараз, за пів року від початку пандемії, саме час проаналізувати, що вдалося, що спрацювало, а що варто було би зробити по-іншому. Закликаємо громадських активістів долучатися до нашої роботи, адже це шанс навчитися моніторити місцеві політики та зробити корисну справу для своєї громади, – відзначає менеджерка проєкту, виконавча директорка БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Ольга Іванова.

Робота відбуватиметься онлайн в форматі вебінарів та менторської підтримки в 24 областях України через мережу регіональних координаторів/ок. В кожній області вони працюватимуть із представниками щонайменше 3-ох міст та 4-ох об’єднаних територіальних громад.

 

                                                                                                                                                                    За інформацією Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора