ОСББ області вчитимуть складати власний кошторис

Дата: 18.08.2020 14:21

Департамент інфрастуктури та житлово-комунального господарювання ОДА спільно з координатором Програми розвитку ООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує вебінар на тему «Кошторис в ОСББ. Порядок складання та затвердження». Він відбудеться 19 серпня за допомогою додатку Zoom Meetings.

На вебінарі розглядатимуться питання:

1. «Фонди, кошторис і внески в ОСББ»;
  2. «Приклад складання кошторису в ОСББ»;
  3. «Затвердження кошторису та звітування за виконання».

Вебінар відбудеться з 10-00 до 11-30 години, до участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно встановити додаток Zoom Meetings. Встановлення додатку Zoom Meetings та вхід у вебінар відбувається за посиланням https://undp.zoom.us/j/95744474237 (Ідентифікатор конференції:957 4447 4237).

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА