Відбулася оперативна нарада

Дата: 19.08.2020 10:52

Сьогодні, 19 серпня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ відбулася оперативна нарада за участю керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій.

На початку наради керівник апарату РДА озвучила ряд питань та доручень за підсумками проведеної 17 серпня координаційної наради в режимі селекторного зв’язку під керівництвом голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа БОДНАРА. З основних, це питання проведення робіт у рамках Урядової програми «Велике будівництво», архівної справи та питання в галузі фінансів.

Далі у ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами. Озвучено актуальні питання життя району, які стосувались підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до нового опалювального сезону, соціальної сфери, фінансів, медицини, а також освіти.

Указом Президента України від 12 серпня 2020 року № 318 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України» визначено низку завдань з метою гідного відзначення у 2020 році знаменної дати. Тому на нараді широко обговорено питання щодо підготовки та проведення заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

За результатами наради надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.