Голова районної державної адміністрації приєднався до Ультрапробігу єдності «Сталевий Гарт 2020» 500км за 10 днів

Дата: 22.08.2020 14:51

Сьогодні Канівщиною пробігли марафонці всеукраїнського Ультрапробігу єдності «Сталевий Гарт 2020» 500 км за 10 днів.

Спортсмени мали перепочинок  в Межирічі, де  22 серпня 06 годині ранку їх зустрів та приєднався голова Канівської райдержадміністрації  Юрій РОЗЕ. Він побажав  учасникам спортивної наснаги, фізичної витривалості, незламності духу та нових рекордів.

У складі команди було спочатку п’ятеро учасників, але після четвертого дня марафону один учасник зійшов з дистанції свідомо (за станом здоров’я).

В складі команди є чемпіони: це Володимир Сковородка – працівник ДСНС ,водолаз –  рятувальник, рекордсмен Книги рекордів України (перший в Україні пробіг марафон у повному бойовому спорядженні пожежного). Він вдруге бере участь у цьому пробігу.

Андрій Ткачук – чемпіон та рекордсмен України з добового бігу, 4-разовий чемпіон з бігу на 24 години і 2-разовий з бігу на 48 годин.

Майстер спорту, чемпіонка та рекордсменка України з добового бігу Олена Шевченко.

Всі інші учасники ультамарафону вперше долають відстань в 500 км.

Віктор Гребецький – працівник поліції, начальник відділу по роботі з вибухівкою. Він ультамарофонець – любитель, але досить підготовлений та приємно дивує витривалістю.

Ігор Мишко – організатор Ультрапробігу єдності « Сталевий гарт». Він об’єднав марафонців 3 роки тому для популяризації активного та здорового способу життя. А також щоб  привернути увагу українців до  легкої атлетики та бігу на довгі дистанції, згуртувати спортивну спільноту України та об’єднати суспільство спортом, продемонструвати приклад сили волі та незламності духу напередодні святкування Дня Незалежності України.

В Межирічі до марафонців приєдналися спортсмени з Богуслава.

В Каневі ультрамарафонці піднялися на  Тарасову Гору де їх зустрів міський голова Ігор Ренькас, директор Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Віктор Тихомир та працівники музею Т.Г.Шевченка.

Спортсмени піднялися до підніжжя  пам’ятника Тараса Шевченка та вшанували пам’ять великого Кобзаря хвилиною мовчання.

Відвідали та оглянули експозиції музею Т.Г. Шевченка.

Короткий екскурс в життя та творчість великого Кобзаря  та  неймовірна краса природи не залишила байдужими ультрамарафонців, і вони пообіцяли повернутися, щоб насолодитися в повній мірі неймовірним природним ландшафтом та історичними пам’ятками культури.

Організатор Ультрамарафону Ігор Мишко за підтримку марафону відзначив голову Канівської райдержадміністрації Юрія РОЗЕ медаллю «Сталевого Гарту 2020».

Учасники Ультрапробігу єдності «Сталевий Гарт 2020» пробігли вулицями міста та попрямували до наступної зупинки на перепочинок в село Потапці.

Наступні два дні вони долатимуть відстань  по 50 км та фінішують в столиці на День Незалежності України під час «Забігу у вишиванках».

Нагадаємо, спортсмени розпочали ультразабіг 15 серпня з Дніпра. Надалі Кам’янське – Кременчук – Світловодськ – Чигирин – Черкаси – Канів – Трипілля – Київ. Протягом 10 днів вони подолають 500 кілометрів.

Важливою метою забігу є демонстрація прикладу сили волі та незламності духу напередодні святкування Дня Незалежності України! Тому ультрабігуни вирішили додати ще й благодійну складову до свого неймовірного забігу! Їхня мета: зібрати 600 тис. грн. для фонду «Повернись живим». Тому закликають підтримати їхню акцію зі збору грошей та перерахувати будь-яку суму на рахунок фонду за посиланням: https://kindchallenge.net/user/5f353d1a085d87000726de79