Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ відвідав змагання з плавання на відкритій воді

Дата: 23.08.2020 16:14

З нагоди Дня Державного Прапору України,  з метою популяризації здорового способу життя серед населення міста та України сьогодні Канів приймав змагання з плавання на відкритій воді на річці Дніпро.

На запрошення міського голови Ігоря Ренькаса та організаторів заходу ГО « Я Громада» захід відвідав голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ.

В змаганні брали участь спортсмени та всі бажаючі, що мають спортивну підготовку та силу духу з різних куточків України.

Наймолодшому учаснику -  14 років, а найстаршому -72.

З нагоди Дня Державного Прапору України на початку свята всі учасники змагань розгорнули великий Прапор України.

«Це  дійство сколихнуло зсередини, розбурхало почуття патріотизму та гордості за нашу країну» - висловив свої думки Юрій РОЗЕ.

Вперше старт змагання почався пострілом з козацької гармати.

Учасники змагань перепливали акваторію Дніпра та навколо острова, що знаходиться поблизу пляжної зони зі стартом та фінішом напроти комплексу «Княжа гора». Дистанція була розмічена буями, а учасників супроводжували катери, забезпечуючи безпеку на воді.

Гостей заходу та учасників частували справжньою козацькою кашею та юшкою.

Переможців нагородили медалями козака Байди.

-Такі змагання на витривалість та міць дають можливість відкрити в собі  внутрішні грані  можливостей, пізнати свою силу волі та істинну козацьку незламність, яка притаманна лише українцям.

Я щиро вдячний Ігорю Ренькасу та організаторам змагань за запрошення, адже отримав багато позитивних вражень та емоцій.