Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ долучився до урочистих заходів з нагоди державних свят

Дата: 24.08.2020 18:27

Чудові краєвиди на Дніпро ревучий та невимовної краси природа Канівщини… Все це – село Григорівка, де 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України проведено святкові заходи.

На запрошення сільського голови Бобрицької сільської ради Олени ШТЕФАН до участі в урочистостях долучилися голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, керівник апарату районної державної адміністрації Галина МОСКАЛЕНКО та директор КНП «Канівський ЦПМСД» Канівської районної ради Наталія ГОРЬОВА.

На зібранні лунали слова вітання від голови громади Олени Василівни, очільників старостинських округів Бобрицької об’єднаної територіальної громади, гостей та, звичайно, музичні вітання від творчих колективів.

З вітальним словом виступив і Юрій РОЗЕ.

– Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Прапор – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Кольори нашого національного прапора майоріли вже на стягах давньоруських земель та міст, вони переважали на козацьких полкових хоругвах. Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни, – сказав голова районної державної адміністрації.

Напевно, символічно, та 23 серпня у Бобрицькій громаді було ще одне свято – 5 років від дня створення колективу народної пісні «Наддніпряночка». Юрій РОЗЕ привітав творчий колектив з ювілеєм та вручив керівнику Олександру ПАВЛЕНКУ подяку за вагомий внесок у розвиток культури, популяризацію української пісні та з нагоди 5-ччя з дня створення колективу народної пісні «Наддніпряночка». Колективу побажав творчих здобутків та процвітання.

– Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших починаннях і нехай мрія про краще життя окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи. Щиро зичу усім злагоди, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Від усього серця бажаю всім мирного неба, під яким нехай завжди майорить жовто-блакитний прапор незалежної України.

Зі святом, шановна громадо!