Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України

Дата: 24.08.2020 19:59

Сьогодні вся Україна відзначає найголовніше державне свято – День незалежності України. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

З нагоди найбільшого національного свята України в Канівській громаді під керівництвом заступника Канівського міського голови Наталії МАТІНОВОЇ проведено урочисті заходи, участь у який взяла делегація Канівського району на чолі з головою районної державної адміністрації Юрієм РОЗЕ та головою районної ради Миколою ЗОЦЕМ.

Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків, зокрема, Героя України В’ячеслава ЧОРНОВОЛА, Героям Небесної Сотні, до пам’ятного знаку Захисникам України та до могили Великого Кобзаря – Тараса ШЕВЧЕНКА.