З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у РДА відбулася зустріч з учасниками бойових дій та батьками загиблого воїна

Дата: 26.08.2020 12:48

29 серпня весь український народ відзначатиме День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Напередодні цього дня голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ зустрівся з учасниками бойових дій та батьками загиблого воїна Руслана КОНЮШІ, щоб згадати загиблих побратимів та обговорити нагальні питання щодо допомоги учасникам АТО, їх сім’ям та родині загиблого воїна.

З метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, зустріч розпочалася хвилиною мовчання.

Участь у засіданні круглого столу взяли: головний лікар КНП «Канівська ЦРЛ» Канівської районної ради Віра ШАПОШНИК, завідувач Канівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Оксана БЛЯХАРСЬКА, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія МАЛЮК, сільський голова Литвинецької сільської ради Галина ПОГРІБНА та завідувач відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру Канівського району, секретар центру допомоги учасникам АТО/ООС Катерина МАКАРЕВИЧ, які були готові відповідати на запитання запрошених.

Учасники круглого столу обговорили питання медичного лікування, забезпечення ліками, протезування, стоматологічного обслуговування, соціального забезпечення тощо. Так Віра ШАПОШНИК розповіла про весь алгоритм лікування учасників АТО, Оксана БЛЯХАРСЬКА пояснила порядок звернення на лікування в госпіталі, Наталія МАЛЮК – про надання пільг відповідній категорії, державної підтримки та соціальної реабілітації.

Далі учасники зібрання перейшли до місця з меморіальними дошками загиблих воїнів Небесної Сотні. Батьки Руслана КОНЮШІ поклали квіти біля дошки загиблого сина.

Разом перейшли до пам’ятного знаку Захисникам України, де поклали квіти, згадали побратимів та вклонилися загиблим.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ подякував присутнім за героїзм і мужність, побажав усім здоров’я та мирного неба.