«Велике будівництво» в дії на Канівщині

Дата: 01.09.2020 13:15

У рамках Урядової програми «Велике будівництво», яка здійснюється під патронатом президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, на Канівщині тривають роботи з проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, на ділянці км 519+736 – км 523+336 (об’їзна навколо Канева).

Сьогодні, 1 вересня, голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ інспектував перебіг робіт.

– Ремонту цієї дороги ми очікували дуже давно, адже цей відрізок знаходився у край занедбаному стані. Наразі активно ведуться відповідні роботи, за що висловлюю щиру вдячність народному депутату України Олександру СКІЧКУ. Саме за його сприяння та дієвої підтримки проведення капітального ремонту стало можливим та планується бути завершеним вже до кінця 2020 року, – зазначив Юрій РОЗЕ.

Нагадаємо, тендер на виконання робіт виграло ТОВ «Главшляхбуд». На проведення ремонту об’їзної дороги держава виділила близько 130 млн грн.

Це питання перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ.

Інформація про хід виконання ремонту дороги буде поновлюватися та висвітлюватися на офіційному сайті Канівської РДА.