A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Голова Черкаської обласної ради Анатолій ПІДГОРНИЙ перебував з робочим візитом на Канівщині

Дата: 04.09.2020 12:21
Кількість переглядів: 418

3 вересня голова Черкаської обласної ради Анатолій ПІДГОРНИЙ, перебуваючи з робочим візитом на Канівщині, ознайомився із роботою місцевих медичних закладів – КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради та КНП «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.

На зустрічі також були присутні голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ.

Директор центу Наталія ГОРЬОВА ознайомила присутніх із роботою закладу.

Варто зазначити, що на сьогодні Канівський ЦПМСД є прикладом для багатьох інших медичних закладів такого рівня. Завдяки спільній роботі керівництва та медичного персоналу центру, влади і громад вдалося зробити чимало ефективних кроків для модернізації матеріальної бази. З останніх новинок, які втіленні у закладі для покращення перебування наймолодших відвідувачів, є дитяча зона біля кабінету щеплень.

Також порушено питання щодо добудови шатрового даху над приміщенням центру, тарифної системи оплати послуг на обладнанні, закупленому не за державні кошти, забезпечення кадрами, зокрема лікарями, та в цілому, завершення медичної реформи.

Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра ШАПОШНИК також ознайомила Анатолія Вікторовича з роботою медичного закладу. У ході зустрічі з працівниками вторинної ланки порушено питання щодо термінового вирішення проблеми з виділенням коштів та початком будівництва приймального відділення лікарні, що здійснюється у рамках Урядової програми «Велике будівництво». Наразі джерела фінансування не визначені.

Головний лікар поінформувала голову обласної ради про те, що на сьогодні лікарня подала три проектно-кошторисні документації для участі у конкурсі Державного форду регіонального розвитку (ДФРР) щодо проведення капітальних ремонтів відділень районної лікарні.

Канівська ЦРЛ є опорною лікарнею, тому було порушено питання щодо покращення матеріально-технічної бази та забезпечення сучасним медичним обладнанням.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ звернувся до голови обласної ради Анатолія ПІДГОРНОГО з проханням на найближчій сесії обласної ради порушити питання щодо співфінансування шатрового даху приміщення центру та розглянути стан справ по ремонту приймального відділення Канівської ЦРЛ, замовником якого є Управління капітального будівництва Черкаської ОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора