«Чиста» енергія для Вашої родини». Держенергоефективності проводить інформаційну кампанію

Дата: 07.09.2020 08:21

Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.

Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії - у відеоролику "Чиста" енергія для Вашої родини" (https://youtu.be/k2r79kEZmqg) та брошурах, розроблени спільно Держенергоефективності та Енергетичним регулятором  «E-Control» (Австрія) у рамках Проекту ЄС Twinning у 2020 році.

Відео тут