Відбулася робоча зустріч щодо добудови дороги

Дата: 07.09.2020 12:06

Днями голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та сільський голова Межиріцької сільської ради Іван ЧУПИЛКА зустрілися з представниками фірми-забудовника, інженером технічного нагляду у рамках програми «Велике будівництво» Василем МИТЮКОМ, очільником Набутівської громади Олегом МАЛЮГОЮ та старостою с. Сахнівка Набутівської ОТГ Світланою СЛОБОДЯНИК, щоб обговорити питання виконання ремонтних робіт на дорозі О 240709 у напрямку с. Сахнівка Корсунь-Шевченківського району.

Так, стало відомо, що у межах Канівського району капітально відремонтують ще 2 км цієї дороги та буде повернуто дорозі проїзний стан для безпечного та комфортного дорожнього руху.

Нагадаємо, що автодорожнє сполучення між районами місцевими шляхами відновлюють у межах президентської програми #Великебудівництво.