Школи випадковим чином перевірятимуть на дотримання правил COVID-19

Дата: 08.09.2020 08:36

Міністерство розвитку громад та Міністерство освіти і науки спільно з Держпродспоживслужбою проводитимуть випадкові перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

Відповідне доручення дав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками селекторної наради з протидії COVID-19.

«Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна», — зазначив Прем’єр-міністр.

Керівник Уряду також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в закладах освіти.

Прем’єр-міністр наголосив, що за результатами цієї перевірки Урядом можуть бути ухвалені, зокрема, і кадрові рішення.

В Кабміні також повідомили, що за останню добу було виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

За інформацією сайту osvita.ua