Державна фіскальна служба об’єднала в окремий перелік сервіси для фізичних осіб

Дата: 19.02.2019 16:01

52930421_1023037347906837_8091169896865464320_nПосилання на Електронний кабінет Державної фіскальної служби, розміщено на Порталі адміністративних послуг Черкаської області в розділі «Е-сервіси» https://goo.gl/dvvUuy.

У новоствореному Е-кабінеті громадяни мають змогу скористатися такими сервісами:
– отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
– подати щорічну декларацію про майновий стан і доходи;
– отримати доступ до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування (рухоме та нерухоме майно, відомості про які надходять до ДФС з відповідних реєстрів інших державних органів);
– отримати доступ до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

Новий «ЕК для громадян» спрощує і прискорює процес навігації по сервісам Електронного кабінету ДФС.
Також , фізичні особи мають змогу сплатити податки, збори, платежі, обравши на вибір одну з платіжних систем скориставшись режимом «Стан розрахунків з бюджетом».