Прогноз погоди

Дата: 03.10.2017 16:35

Після похмурої та прохолодної погоди впродов останніх трьох днів, та заморозку сьогодні вночі  нарешті  Канівчан порадувало сонечко, у Каневі на 15 годину температура повітря досягла 13,8ºC, вітер південно-східний 4-7м/с.

За прогнозом Черкаського ЦГМ вже завтра на фоні падіння атмосферного тиску збільшиться хмарність, можливий невеликий дощ, заморозки припиняться, температура повітря підвищиться на 3-5 ºC як вдень, так і вночі.

До кінця поточного тижня середньодобова температура повітря очікується у межах 10-13ºC. При цьому посилений вітер та періодичні дощі створюватимуть відчуття прохолоди.

Завтра на Канівчан очікує малохмарана погода. Вночі без опадів, вдень часом невеликий дощ. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3..8ºC, вдень 12..17ºC.

Метеостанція КАНІВ