Дата: 06.03.2018 16:40

Картинки по запросу морозЗимова морозна погода поки що від Канівщини не відступає. Сьогодні вночі температура повітря знизилась до мінус 16.4 С. А вже найближчої ночі очікуємо надходження теплішого повітря. Також очікуються опади   у вигляді мокрого снігу та дощу на фоні 2-4º морозу зумовлять в окремих районах відкладення ожеледі. Надходження теплого повітря викличе утворення туманів.

У Каневі сьогодні хмарно, температура повітря на 14 годину -0,7ºС, вітер східний  5-8 м/сек. Середня висота снігового покриву на 8 ранку становила 27 см.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує хмарна погода. Вночі мокрий сніг та дощ, вдень невеликий дощ. Вночі місця туман, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0..-5º, вдень 0..+5º.