Прогноз погоди

Дата: 10.05.2018 16:46

Картинки по запросу травеньУ Каневі сьогодні мінлива хмарність.Максимальна температура повітря на 14 годину становить 23,7 ºС, вітер північно- східний 7-9 м/с, відносна вологість 46%, атмосферний тиск 751 мм.рт.ст. Температура води на 8 годину ранку в Дніпрі поблизу метеостанції Канів 22ºС.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує малохмарна погода. Без істотних опадів. Вітер північно-східний  8-13 м/с. Температура вночі +7…+12º, вдень +17..+22º.

У всіх народів травень улюбленець. Місяць, що приносить радість. Земля одягає своє краще убрання. І це відбито, увічнено в древній, старослов'янській назві місяця - травень, трав'яний. Він же - цвітень, майник, розоцвіт. Характерною особливістю місяця є мінливість погоди, нерівномірне наростання тепла, повернення холодів після тепла.

Метеорологічна станція КАНІВ