Відбувся черговий виїзд представників Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Переглядів: 191

18 вересня 2017 року відбувся черговий виїзд представників Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, безоплатної вторинної правової допомоги до м. Канів Черкаської області з метою надання роз?яснень та консультування громадян в сфері протидії аграрному рейдерству. В заході прийняли участь: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області - Корж Н.Н., приватний нотаріус Канівського районного нотаріального округу – Стеблина Є.В., директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Брус С.М., начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами – Костогриз Т.В., в.о. начальника «Канівське бюро правової допомоги» Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Васильченко О.В., аграрії, землевласники та місцеві ЗМІ. Під час зустрічі надано роз?яснення з проблемних питань в сфері антирейдерського законодавства, земельного законодавства та роз?яснено порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації. В рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», серед присутніх розповсюджено інформаційні буклети: «Розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості», «SMS – інформування про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з нерухомістю», «Істотні умови договору оренди землі та обов»язковість їх дотримання». Також, додатково було проінформовано громадян про роботу Канівського бюро правової допомоги та залишено контактні дані.

Канівське бюро правової інформації