До Канівського району завітали гості з Німеччини

Переглядів: 116

Днями в Канівському районі пройшла благодійна акція, для опікунських сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. В гості завітали наші друзі з Німеччини, а саме: голова німецького благодійного об’єднання «Сім’ї допомагають сім’ям» міста Швальмталь Карл – Хайнц Дітгес та  казначей об’єднання - Конрад Шмітц.

Під час зустрічей з сім’ями, члени благодійного об’єднання, вручили господарям щедрі продуктові подарунки та побажали усього найкращого їхнім сім’ям.

Члени родини були дуже раді та висловили слова вдячності за щедрі подарунки та небайдужість гостей із Німеччини.

Організацією заходу займались гості із Німеччини, служба у справах дітей Канівської райдержадміністрації та Канівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– Дякуємо німецькому благодійному об’єднанню «Сім’ї допомагають сім’ям» міста Швальмталь, а також усім небайдужим німецьким родинам, за вашу турботу, підтримку та за щедрі подарунки, які ви подарували сім’ям Канівщини, - наголосили представники районних служб.

Служба у справах дітей Канівської РДА