Дата: 21.03.2018 16:58

Похожее изображениеУ Каневі сьогодні хмарно, температура повітря на 14 годину -0,9 ºС, вітер північно-західний, 4-10 м/с. Середня висота снігового покриву на 8 годину ранку 12 см.

Погоду починає формувати виступ антициклону із заходу. Тому хмарності поменшає, суттєвих опадів не передбачається. Завдяки проясненням та північним вітрам у верхньому шарі атмосфери нічна температура ще знижуватиметься до 8-10º морозу, але вдень уже можлива відлига до 0+2º.

Погодні умови найближчих трьох діб сприятимуть поступовому переходу до весняних процесів у природі: повільному сходу снігового покриву, відтаванню ґрунту та руйнуванню льодових утворень на річках і водосховищах.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -5..-10º, вдень +1..-4º.