Кабмін зобов’язав Держаудитслужбу провести заходи державного фінконтролю використання коштів Фонду COVID-19

Дата: 14.09.2020 12:35

Кабмін зобов'язав Держаудитслужбу провести заходи державного фінконтролю  використання коштів Фонду COVID-19Сьогодні, 14 вересня, під час позачергового засідання Уряду прийнято рішення забезпечити проведення заходів державного фінансового контролю використання коштів, утвореного у складі Державного бюджету України Фонду боротьби з коронавірусом.

Проектом розпорядження передбачено:

- Держаудитслужбі забезпечити проведення заходів державного фінансового контролю використання коштів Фонду;

- відповідних головних розпорядників коштів, відповідальних виконавців, розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів забезпечити допуск та належні умови та надання всіх необхідних документів працівникам Держаудитслужби, що сприятиме ефективному і своєчасному виконанню завдань службою.

Крім того, прозорість та ефективність використання коштів Фонду є одним з зобов'язань, які Україна взяла перед МВФ.

Наразі Мінфін щоденно проводить моніторинг використання коштів Фонду COVID-19. Щотижня інформація оновлюється на офіційному сайті Мінфіну. Переглянути її можна за посиланням

За інформацією Міністерства фінансів України