+84 нових випадків COVID-19 зафіксували в області за добу

Дата: 14.09.2020 12:43

Cьогодні, 14 вересня, в області виявили всього 2579 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. +84 за останню добу. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За даними медичних закладів,

123 особи отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 4 особи з попередньо підтвердженим діагнозом;

875 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1537 (+6) – одужали;

44 (+1) – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 52,5 %. Загальна кількість ліжок – 234.

Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Канів – у “червоній” зоні, Корсунь-Шевченківський та Смілянський райони – в “помаранчевій”. 10 районів перейшли в “жовту” зону, 9 залишилися в “зеленій”.