В області виявили ще +51 випадок інфікування COVID-19

Дата: 16.09.2020 15:46

Світлина від Сергій Сергійчук.

Сьогодні в області виявили ще +51 випадок інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Черкаси – 17, Сміла – 3, Городищенський – 2, Драбівський – 2, Жашківський – 1, Золотоніський – 1, Корсунь-Шевченківський – 2, Канівський – 18, Черкаський – 2, Чигиринський – 1, Шполянський – 2.

Усього лабораторно підтверджених випадків коронавірусу – 2739.

За даними медичних закладів:

130 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 6 особи з попередньо підтвердженим діагнозом;
927 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;
1637 (+45) – одужали.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі - 49,2 %.

Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Канів – у “червоній” зоні, Корсунь-Шевченківський та Смілянський райони – в “помаранчевій”. 10 районів перейшли в “жовту” зону, 9 залишилися в “зеленій”.