A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Сергій Сергійчук про кроки з розвитку інвестпривабливості Черкащини

Дата: 29.09.2020 09:33
Кількість переглядів: 128

Покращенні інвестиційної привабливості регіону, кроки до покращення роботи з інвесторами, відкриття Офісу інвестицій при облдержадміністрації. Очільник області Сергій Сергійчук в інтерв’ю виданню «Нова Доба» розповів про реальні дії, які вже втілюють на Черкащині задля розвитку підприємництва.

– Залучення інвестицій, підтримка бізнесу та його розвиток – незмінні пріоритети у роботі. Вже робимо реальні кроки у цьому напрямку.  Зараз створюємо Офіс інвестицій при Черкаській ОДА. Це має бути відкритий простір, де допомагатимуть підприємцям у всіх питання: інформаційних, логістичних, юридичних і т. д.

Загалом, робота із залучення інвестицій складається з двох частин. По-перше, це співпраця з діючими інвесторами, яка передбачає допомогу у вирішенні їхніх проблем. Щоб вони подавали сигнал своїм партнерам про те, що в Черкаській області можна працювати.

По-друге – це безпосередня робота по залученню нових інвесторів. Наразі на перешкоді стоїть коронавірус, оскільки ділова активність загальмувалась. Втім після запуску роботи нашого інвестиційного Офісу ви побачите конкретні проекти. Не лишаємо осторонь і питання інвестицій в інфраструктуру. Адже завдяки розбудові останньої матимемо змогу розбудовувати не тільки виробництва, а й розвивати культурні місця та туристичні об’єкти.

                                                                                                                                                                         За інформацією Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора