#Великебудівництво: голова ОДА перевірив хід робіт у драмтеатрі

Дата: 29.09.2020 14:06

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук та народна депутатка України Любов Шпак перевірили хід виконання робіт у Черкаському обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.

Зараз тут триває реконструкція площі, встановлюється освітлення, облаштувують відпочинкову зону із урахуванням побажань громадськості, а також монтаж сцени.

У театрі вже виконали ремонт приміщень в адміністративній частині будівлі, прочистили зовнішню каналізаційну мережу, замінили каналізаційні колодязі зовнішньої каналізації, демонтували тротуарну плитку та розпочали влаштування нової.

У залі виконуються роботи з улаштування глядацьких місць на 2-3 ярусах та улаштування майданчиків для маломобільних груп населення.

– Проект дуже важливий для культури області, реконструкція після пожежі триває вже 5 років. У 2020-му об’єкт має бути завершений та зданий в експлуатацію, – зауважив Сергій Сергійчук.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА