+122 випадки інфікування COVID-19 виявили в області за добу

Дата: 29.09.2020 16:34

Світлина від Сергій Сергійчук.

+122 випадки інфікування COVID-19 виявили в області за добу. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Зокрема, у місті Черкаси – 8, Сміла – 22, Умань – 2, Канів – 9, Городищенський – 1, Жашківський – 17, Звенигородський – 7, Золотоніський – 3, Корсунь-Шевченківський – 3, Кам'янський – 1, Катеринопільський – 3, Лисянський – 3, Маньківський – 1, Монастирищенський – 11, Смілянський – 15, Тальнівський – 4, Черкаський – 2, Чорнобаївський – 1, Шполянський – 9.

Із початку карантину виявили 3881 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

На жаль, в області ще один летальний випало із діагнозом коронавірус. Померла 65-річна жінка з Черкас. Мала складні супутні патоогії, зокрема кардіологічну. За весь час поширення covid-19 на Черкащині померли 52 людини.

2333 (+41) – одужали.

213 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема 11 людей госпаталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом;

1283 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 54,5 %.

Кожного дня фахівці Черкаського обласного лабцентру досліджують ПЛР-тести на коронавірус. Завдяки їхній плідній роботі Черкащина потрапила у шістку лідерів серед областей за кількістю досліджених ПЛР-тестів. У середньому за день фахівці Центру отримують результати з більш як 1000 тестів. Рекордна кількість - 1460 тестів.