Відбулося покладання квітів до Дня захисника України

Дата: 14.10.2020 11:54

Сьогодні ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Ми пам’ятаємо загиблих вояків та дякуємо всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави, стали на захист Батьківщини за першим її покликом.

З нагоди Дня захисника України голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС поклали квіти до пам’ятного знаку Захисникам України, пам’ятника Івану Підкові та вшанували пам’ять героїв, які віддали життя за свободу та незалежність своєї країни.

Сьогодні, у день Святої Покрови, ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України, подарувати їм міцного здоров'я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній, вільній та незалежній Україні.

Слава Україні! Слава її захисникам!